מדיניות פרטיות

Gameforge 4D GmbH, Albert-Nestler-Straße 8, 76131 Karlsruhe, (‘Gameforge‘), לוקחת את נושא הגנת הפרטיות שלך מאוד ברצינות. מדיניות הפרטיות הבאה תספק לך מידע אודות המידע האישי שלך שנאסף וכיצד הוא מעובד ונעשה בו שימוש.
נושאים של מדיניות פרטיות זו
מדיניות הפרטיות הנל מתייחסת לכל השירותים שנמצאים ב Gameforge עמודי אינטרנט, במיוחד Gameforge פורטל ובכל אחד מאתרי המשחקים המקוונים . במידה ולא כתוב אחרת, מדיניות הפרטיות זאת מסדירה באופן בלעדי איךGameforgeמטפלת במידע האישי שלך. במקרה ותעשה שימוש בשירותים שניתנים על ידי צד שלישי, תנאי הפרטיות של אותו גורם שלישי יחולו באופן בלעדי. Gameforge והיא לא משנה את מדיניות הפרטיות של צד שלישי.
בקרת נתונים
בקרת הנתונים בהתאם לחוק הגנת המידע היא Gameforge 4D GmbH, Albert-Nestler-Straße 8, 76131 Karlsruhe. במידה ויש לך שאלות בנוגע למדיניות הפרטיות נא צור קשר . בכתובת הזאת, אתה יכול לברר אודות נושאי פרטיות והצגתם, שינוי או מחקית המידע האישי שלך המאוחסן ב Gameforge. אפשרות אחרת זה ליצור עימנו קשר בכתובת הרשומה למעלה. בבקשה - במידת האפשר - ציין את משחק הרשת ששיחקת והשרת וגם את שם השחקן. אנחנו לא נדרוש ממך תשלום נוסף מעבר לעלויות התקשורת שנקבעו בבסיס (לדוגמא. העלות של האינטרנט, דואל טלפון סלולרי ושיחת הטלפון).
מידע כללי
אנחנו נאסוף, ונעבד ונעשה שימוש במידע אישי - אלה עם אושר אחרת בסטטוס - ורק באישור שלך. במידה וההסכמה הוכרזה אלקטרונית ממערך האינטרנט שלנו, אנחנו נהיה מחוייבים להודיע לך על זה.
אוסף נתונים כדי ליישם את החוזה
בכללי , אתה יכול להיכנס לישות האינטרנט שלנו מבלי לחשוף אותנו למדיע האישי שלך. זאת תמיד הבחירה שלך האם לאפשר לנו לקבל מידע אישי אודותיך. אנחנו אוספים את המידע על מנת להשלים את חלקנו בחוזה שנחתם איתך. בנוסף לניטור אחר ציות לתנאי שימוש ושל חוקי המשחק, זה כולל בפרט את הטיפול המתאים להוראות התשלום שלך. במידה ואתה רוצה להירשם לאתר האינטרנט שלנו, להשתתף במשימות שלנו או להירשם לעדכונים שלנו, אתה נדרש לספק לנו מידע אישי. המידע כולל, לדוגמא, השם שלך, כתובת , כתובת דואל ומידע אישי נוסף שיתכן ש Gameforge יבקש במקרים נקודתיים. בנוסף, איסוף אוטומטי של מידע עתידי של לקוחות רשומים, לדוגמא כתובת הרשת, נדרשת לצרכי השירותים שלנו וגם לצורך ניטור השימוש בשירותים שלנובהתאם לחוקים והחוזה. יישום נאות של חוזה המשתמשים המעורבים ובעיקר למעקב אחר עמידה בתנאי השימוש ושל כללי המשחק. למרות שאנו מספקים לך כלים להורדה על מנת להשתתף במשחקים שלנו, תכנית למניעת שינוי או התערבות לצרכי הונאה במשחק יתכן ותתוקן ביחד עם הכלים האלה כדי למנוע שימוש בלתי חוקי במשחק וביצוע מניפולציה של נתונים. תוכניות כאלה מופעלות יחד עם משחק ושרת ספציפי בהתאמה ובאופן בלעדי במטרה להגן על הנתונים של משחק אשר מאוחסנים בתוכנות והשרתים. במהלך ההשתתפות במשחק, ניתוח המידע של תוכנת הלקוח, התקשורת הטכנית בין הלקוח לבין השרתים שלנו כמו גם מניפולציות טכניות שלא כדין ועזרים (במיוחד פריצות ורמאות) עשוי להתנהל. לא יבוצע ניתוח נוסף של המחשב שלך והנתונים שלך, בפרט ההתקשורת שלך במשחק וגם לא הנתונים האחרים המאוחסנים במחשב שלך מחוץ למשחק. אם אין שינויים של המערכת או בדרך העברתו בין המערכת לבין השרת מזוהים במחשב, נתונים אישיים לא ייאספו ובמיוחד לא יועברו לשרת משחק בהתאמה או ל Gameforge. במידה וזוהה שימוש במקרה פוגעני, במניפולציה טכנית מסוימת או הפרה של תנאי השימוש ושל חוקי המשחק, הנתונים הדרושים כדי לטפל בפגיעה ימסרו ל Gameforge. בכל מקרה שבו תוכנית כזו מותקנת יחד עם משחק, אתה תקבל הודעה על כך על ידי הודעה נפרדת. אתה יכול לבטל או להפסיק את ההתקנה בכל זמן על ידי ביטול ההתקנה של התוכנה או הורדת התוכנה מהמחשב.
עוגיות
למטרות טכניות ועל מנת ליצור את הביקור בשרות האינטרנט שלנו נעים ככל האפשר, אנחנו עושים שימוש כמו חברות רבות אחרות בעוגיות שלנו בנוסף לעוגיות של גוגל אנליסט שצוינו למעלה. לאחר הביקור שלך באתר שלנו, עוגיות אלו נחמקים בדרך כלל אוטומטית מהדיסק הקשיח שלך, אולם חלק מהעוגיות יכולות להיות מאוחסנות בדיסק הקשיח שלך לזמן ארוך יותר מסיבות טכניות. ניתן להגדיר בדפדפן שלך לדחות את העוגיות באופן כללי או למחוק אותם בכל מקרה לגופו. במידה ואתה רוצה למנוע את התקנת העוגיות או למחוק אותן פרטנית, נא פעל לפי ההוראות של יוצר הדפדפן שלך. נא שים לב שלא תוכל לעשות שימוש בדפי האינטרנט שלנו או רק בדרך מאוד מוגבלת מסיבות טכניות
איסוף מידע למטרות סטיסטיות.
במסגרת הערכות סטטיסטיות, אנו אוספים באזורים מסוימים של עמודי הנוכחות שלנו באינטרנט מידע כגון מערכת הפעלה וגרסה, דפדפן וגרסה, כתובת רשת, כמו גם נתוני מערכת נוספים. אנחנו עושים שימוש במידע זה להערכה סטיסטית, במיוחד למטרות התאמה של דפי האינטרנט שלנו לצרכי המשתמשים. היכן שניתן המידע הוא אנונימי. שום מידע לא מועבר לגורם שלישי.
ביטול ההסכמות.
במידה והעיבוד של הנתונים האישיים שלך מבוסס על ההסכמה ואינו מבחינה חוזית או מוצדק סטטוטורי, אתה יכול לבטל את הסכמתך לעיבוד נתונים בכל עת עם השפעה לעתיד. במידה והנסיגה שלך מתייחסת לקבלת עלונים או דואר אלקטרוני אחרים, תיודע כחלק מהתקשורת שאתה רשאי לבטל את המנוי בכל עת. ביטול המנוי שלך לא יגרום עלויות נוספות מעבר לעלויות התקשרת הבסיסית. אחרת, פנה לתמיכה של האתר או המשחק ממנו אתה רוצה לבטל את הסכמתך. הביטול של המינוי שלך לא יעלה לך דבר נוסף חוץ מעלות ההתקשרות שהוגדרה בעלויות הבסיס.
שימוש בשמות בדויים
במקרים רבים אפשרי לעשות שימוש בשירותי Gameforge בשמות בדויים. אנחנו ממליצים למשתמשים לעשות שימוש באפשרות זאת.
שימוש במידע האישי שלך
אנחנו עושים שימוש במידע האישי שלך על מנת לשפר כל הזמן את מגוון השירותים שלנו והבטיחות של המשתמשים. Gameforge עושה שימוש במידע האישי שלך למסד, לישום ויישוב יחסי חוזה שלך עם Gameforge ועיבוד תשלומים. בנוסף לאמור, אנחנו עושים שימוש במידע שלך על מנת ליצור עימך קשר. זה כולל שאנחנו, כפי שעניין דורש, נודיע לך על חידושים של השירותים שלנו באמצעות דואר אלקטרוני. לפיכך, אנו משתמשים בנתונים שלך בכדי להודיע לך באופן קבוע על מוצרים, שירותים או אירועים מסוימים מטווח השירותים המגוונים של הקבוצה הארגונית שלנו שירותים אשר עשוים לעניין אותך. בנוסף, אנחנו יכולים לשלוח דואר אלקטרוני בנושא סקרי לקוחות. אתה תקבל דואר אלקטרוני מאיתנו מהכתובות הבאות:, , לבסוף אנחנו נעשה שימוש במידע שלך על מנת לשמור על האתר שלנו נגד שימוש לא ראוי וגישה לא מורשת.
גילוי של מידע אישי
כעניין מובן, הנתונים שלך לא יימכרו לצד שלישי. בנוסף לשימוש בגוגל אנליסט, Gameforge בלעדי מגלים את הנתונים האישיים שלך לצדדים שלישיים בהיקף הבא: אנו משתפים פעולה עם ספקי תשלום (לדוגמא חברות כרטיסי אשראי, בנקים, פיי פאל, שירותים ניידים, סוכנויות גביית חובות, וכו '), ספקי יוצרים ואוספי נתונים סטטיסטיים, ספקי שירותי טכנולוגים (לדוגמא מרכזי נתונים, מחשבים מארחים, שירותי גיבוי, שירותי בסיס נתונים). לספקי שירותים אלו יש נגישות לנתונים שלך כל עוד הדבר נחוץ להשלמת משימותיהם. ספקי שירותים אלו מחוייבים להתייחס לנתונים שלך על פי מדיניות פרטיות זו ולתקנות הגנת הנתונים הרלבנטיות. במקרה ש Gameforge, וחברות שנשלטות על ידי Gameforge, במיוחד חברות או מניות כלולות של החברה נמכרות, נתוני הלקוח שלך יועברו בדרך כלל עם חלק החברה שנמסר. כמובן שבמקרה כזה המידע שלך ישמר בהתאם לתקנות הגנת הפרטיות והמידע הרלוונטי.
מחיקת מידע
במידה והמידע שלך לא נדרש יותר לרשום למעלה כולל הצהרות, למטרות מיסים או אחרים מסיבות חוקתיות הוא ימחק.
אבטחה של המידע האישי שלך
אנחנו מעבדים את המידע שנאסף בהתאם לחוק הגרמני לשמירת מידע ואבטחתו. כל העובדים שלנו מחוייבים לשמור על סודיות נתונים וחובת הפרטיות. כאשר מאשרים תשלום, המעבר של המידע שלך מאובטח בטכנולוגית הצפנת SSL. העברות ב- SSL שלנו מאושרים THAWTE.