Konfidencialitāte

Gameforge Productions GmbH un Gameforge 4D GmbH, abu uzņēmumu adrese: Albert-Nestler-Strasse 8, 76131 Karlsruhe, un citi Gameforge Group uzņēmumi („Gameforge”) ļoti nopietni izturas pret jūsu personīgās informācijas aizsardzību. Šajā Konfidencialitātes politikā sniegta informācija par personas datiem, kas tiek apkopoti, un par to apstrādi un izmantošanu. Lietotāja pakalpojumu sniedzējs un līgumpartneris Gameforge Group ietvaros ir norādīts attiecīgās spēles juridiskā paziņojuma („Impressum”) sadaļā.

1. Konfidencialitātes politikas priekšmets
Šī Konfidencialitātes politika attiecināma uz visiem pakalpojumiem, kas tiek piedāvāti Gameforge interneta vietnēs, un atsevišķo tiešsaistes spēļu vietnēs. Ja nav noteikts citādi, šī Konfidencialitātes politika ekskluzīvi reglamentē to, kā Gameforge izmanto jūsu personīgo informāciju. Ja lietojat trešo pušu sniegtos pakalpojumus, piemērojami tikai šo trešo pušu konfidencialitātes politikas nosacījumi. Gameforge nepārbauda trešo pušu konfidencialitātes politikas nosacījumus.

2. Datu kopuma pārvaldītājs
Saskaņā ar Federatīvo Datu aizsardzības likumu datu kopuma pārvaldītājs ir Gameforge 4D GmbH, adrese: Albert-Nestler-Strasse 8, 76131 Karlsruhe.
Ja jums ir jautājumi par konfidencialitātes politiku, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi datenschutz@gameforge.com. Uz šo adresi jebkurā laikā varat sūtīt ar datu aizsardzību saistītus jautājumus, kā arī lūgumus pārskatīt, mainīt vai dzēst jūsu personīgo informāciju, ko uzglabā Gameforge. Varat sazināties ar mums, izmantojot arī augstāk norādīto pasta adresi. Ja iespējams, savā ziņojumā iekļaujiet jūsu spēlētās tiešsaistes spēles nosaukumu, servera nosaukumu un jūsu spēlētāja vārdu.

3. Informācijas apkopošana
Parasti jums ir iespēja piekļūt mūsu tīmekļa vietnei, neatklājot mums nekādu personīgu informāciju. Jūs vienmēr varat izvēlēties, vai iesniegt mums savus personas datus. Mēs apkopojam jūsu informāciju, lai varētu izpildīt ar jums noslēgtā lietotāja līguma noteikumus. Tas ietver lietošanas noteikumu un spēles noteikumu ievērošanas un, jo īpaši, pienācīgas jūsu norēķinu procedūru apstrādes uzraudzību.Lai reģistrētos mūsu interneta vietnēs, piedalītos loterijās vai abonētu mūsu informatīvo izdevumu, jums jāsniedz personīgā informācija. Šī informācija ietver, piemēram, jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi un citus personīgos datus, kurus atsevišķos gadījumos var pieprasīt Gameforge. Daudzos gadījumos iespējams izmantot Gameforge pakalpojumus, lietojot pseidonīmu. Lietotāji tiek mudināti izmantot šo iespēju.Turklāt jūsu dators mums automātiski pārsūtīs noteiktu informāciju, piemēram, IP adresi, pārlūkprogrammas veidu un piekļuves laiku, un tā tiks uzglabāta mūsu serverī. Izņemot gadījumus, kad jāizmeklē mūsu tīmekļa vietnes neautorizēta lietošana, mēs izmantojam šos datus tikai ar statistikas apkopošanu un darbības izvērtēšanu saistītiem mērķiem. Kad vien iespējams, informācija tiek anonimizēta.Lai padarītu mūsu interneta vietņu apmeklēšanu iespējami patīkamāku, mēs tāpat kā daudzi citi uzņēmumi izmantojam sīkdatnes. Kad dodaties prom no mūsu tīmekļa vietnes, šīs sīkdatnes parasti tiek automātiski dzēstas no jūsu cietā diska. Jūsu interneta pārlūku iespējams iestatīt, lai tas vispārēji noraidītu sīkdatnes. Tomēr tehnisku iemeslu dēļ sīkdatņu noraidīšana var traucēt dažu vai visu mūsu interneta vietnē piedāvāto iespēju pienācīgai darbībai. Ja vien tas nav atļauts jau tiesību aktos, mēs apkopojam, apstrādājam un izmantojam personīgo informāciju tikai ar jūsu piekrišanu. Ja šī piekrišana tiek izteikta elektroniskā veidā mūsu tīmekļa vietnē, mēs izpildām juridisko prasību par to informēt.

Jūsu personiskās informācijas lietošana
Mēs izmantojam tavus personiskos datus, lai pastāvīgi uzlabot mūsu pakalpojumu diapazonu un apmierinātu lietotāja vajadzības. Gameforge izmanto tavu personisko informāciju uzņēmumam, apstrādei un tava lietotāja attiecības ar Gameforge un maksājumu apstrādi nokārtošanai. Turklāt, mēs izmantojam informāciju ,lai komunicētu ar jums. Šis ietver sevī gadījumus, lai informētu jūs par mūsu pakalpojumu jaunumiem caur e-pastu. Mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju nolūkam, lai informēt jūs par produktiem, pakalpojumiem vai noteiktiem notikumiem, kas varētu jūs regulāri interesēt. Jūs varat arī nosūtīt e-pastus, kas atbilst klientu aptaujām.

Jūs varat saņemt e-pastu no mums no sekojošām adresēm:

4story@news.gameforge.com, airrivals@news.gameforge.com, battleknight@news.gameforge.com, bitefight@news.gameforge.com, cabal@news.gameforge.com, couchpotatoes@news.gameforge.com, europe1400@news.gameforge.com, funfari@news.gameforge.com, gatesofandaron@news.gameforge.com, gilde1400@news.gameforge.com, ikariam@news.gameforge.com, kingsage@news.gameforge.com, metin2@news.gameforge.com, nostale@news.gameforge.com, ogame@news.gameforge.com, tanoth@news.gameforge.com, warpfire@news.gameforge.com, wildguns@news.gameforge.com, zookingdom@news.gameforge.com, mmogame@news.gameforge.com, noxmortis@news.gameforge.com, drivals@news.gameforge.com, gameforge@news.gameforge.com, gameforge_web@news.gameforge.com, gameforge_mmo@news.gameforge.com

Jūs būsit informēti kā šī projekta dalībnieks, ka jūs drīkstat atcelt abonementu jebkurā laikā. Beidzot, mēs izmantojam tavu informāciju nolūkam, lai aizsargātu mūsu tīkla lappuses un izsekotu jebkuru neatļautu piekļūšanu.

5. Personīgās informācijas nodošana
Protams, jūsu dati netiks pārdoti trešajām pusēm. Gameforge nodod jūsu personīgos datus trešajām pusēm tikai šādos apstākļos:
mēs sadarbojamies ar norēķinu pakalpojumu sniedzējiem (piemēram, kredītkaršu uzņēmumiem, bankām, PayPal, mobilo telefonsakaru pakalpojumu sniedzējiem, parādu piedziņas aģentūrām u.c.), statistikas datu sniedzējiem un apkopotājiem, informācijas tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējiem (piemēram, datu centriem, kā arī izmitināšanas, drošības kopiju veidošanas un datu bāzu pakalpojumu sniedzējiem).
Šiem pakalpojumu sniedzējiem ir piekļuve jūsu datiem tikai tik lielā mērā, cik tas ir nepieciešams to uzdevumu veikšanai. Šiem pakalpojumu sniedzējiem ir pienākums rīkoties ar jūsu datiem atbilstoši šai Konfidencialitātes politikai un piemērojamajiem datu aizsardzības likumiem.
Gadījumā, ja Gameforge, Gameforge kontrolētie uzņēmumi, atsevišķi meitasuzņēmumi vai uzņēmumu daļas tiek pārdotas, jūsu klienta informāciju parasti nodod kopā ar nododamo uzņēmuma daļu. Protams, arī šajā gadījumā uz jūsu datiem attiecas šī Konfidencialitātes politika un piemērojamie datu aizsardzības likumi.

6. Datu dzēšana
Ja jūsu dati vairs nav nepieciešami augstāk minētajiem mērķiem, tostarp norēķiniem, nodokļu vai citām juridiskām vajadzībām, tie tiks dzēsti.

7. Jūsu personīgās informācijas drošība
Mēs apstrādājam no jums saņemto informāciju atbilstoši Vācijas Datu aizsardzības likumam. Visiem darbiniekiem ir pienākums ievērot datu konfidencialitāti un datu aizsardzības likumus, un viņi ir attiecīgi apmācīti. Veicot norēķinu procedūras, jūsu informācija tiek pārsūtīta, izmantojot SSL šifrēšanas tehnoloģiju. Mūsu SSL datu pārsūtīšanas tehnoloģija ir saņēmusi THAWTE sertifikātu.


Navigācija:

 -  Gameforge 4D GmbH Termini un Nosacījumi - 
 - Gameforge 4D GmbH Zīmogs - 
 - Gameforge 4D GmbH Datu aizsardzība -